• Eng
  • Slk

Ateliér

AOCR poskytuje celú škálu služieb týkajúcich sa architektúry, projektovania, rekonštrukcií, územného plánovania a krajinárskej tvorby. Naša spoločnosť poskytuje profesionálny servis od prvých návrhov až po audit hotových konštrukcií. Počas 28 rokov svojej existencie team AOCR pracoval nielen na návrhoch a projektoch novostavieb, ale venoval veľkú časť svojej prace modernizovaniu a obnove častokrát zložitých pamiatok. Za tento čas tu vzniklo viacej ako 50 projektov zameraných na hotely a prechodné ubytovanie. V ateliéry sa nevenujeme iba veľkým developerským projektom, ale zvláštny doraz kladieme aj na menšie "dizajnérske" projekty a interiéry.

MÝTNA 25 - REKONŠTRUKCIA A NADSTAVBA BRATISLAVA

TYPE:RECONSTRUCTION
STATUS:BUILT
YEAR: 2016

Architektonické riešenie je postavené na kontraste pôvodnej a novej hmoty s čitateľnou hranicou, ktorú smerom od Mýtnej ulice tvorí horizontála korunnej rímsy a zo strany dvora vertikála novej výťahovej šachty a vysunutej konzoly.

HOTEL CARLTON BRATISLAVA

TYPE:RECONSTRUCTION
STATUS:BUILT
YEAR: 2001

História legendárneho Bratislavského Hotela Carlton sa vyvýja už niekolko storočí. Vdaka svojej polohe – v samom srdci Starého Mesta –zostáva v kontakte s nábrežím Dunaja ako aj s historickým centrom mesta. Samotný komplex okrem hotel obsahuje viacero reštaurácií, obchodou, konferenčné centrum, kancelárie a podze...

POMARANČ bytová vila

TYPE:NEW DEVELOPMENT
STATUS:BUILT
YEAR: 2011

Pomaranč predstavuje symbiózu „pragmatického domu“, ktorý využíva čo najviac plochy a prináša čo najväčší úžitok svojmu investorovi a „romantického domu“, ktorého kvality ho posúvajú do polohy individuálnej výpovede.